Де купити накриття, навіс, павільйон для басейну у м. Чернігів

Вибір розсувного павільйону для басейну є відповідальним кроком. Якісний павільйон для басейну поєднує в собі цілу низку функцій: безпеку, захист від сміття та пилу, енергоефективність, що дозволяє використовувати вуличний басейн з квітня по листопад. павільйон для басейну скоротить Ваші витрати з витрат спеціалізованої хімії та догляду за басейном.

Ознайомившись із цією статтею Вам буде легше вибрати якісний розсувний павільйон для басейну у м. Чернігів. Насамперед павільйон для басейну має бути безпечним для дітей. Євромаркет – виробник безпечних павільйонів для басейнів. Дитина віком до п'яти років не повинна мати можливість самостійно відчинити двері та шпінгалети павільйону для басейну, але дорослі повинні це робити без будь-яких проблем. Для цього нами розроблені спеціальні стопорні шпингалети, що відповідають європейським нормам безпеки накриттів для басейнів. Дверні замки та ручки на павільйонах від Євромаркету зроблені в Італії.

Щодо матеріалів, з яких виготовлений якісний павільйон, це:
- алюмінієвий профіль, що має довговічне анодоване покриття та порошкове фарбування високоякісними архітектурними порошковими фарбами;
- полікарбонат із первинної сировини відомої європейської марки з відповідними сертифікатами якості. Торці стільникового полікарбонату обов'язково захищаються мембранною стрічкою, яка перешкоджає утворенню грибка та плісняви всередині стільників;
- гумові ущільнювачі спрямовані нагору, щоб не дряпати полікарбонат під час руху секцій;
- низькі та комфортні ходові рейки без видимого кріплення та захистом торців полімерними деталями;
- тільки нержавіюче кріплення, підшипники та фурнітура.

Якщо Вам цікавий павільйон для басейну, ціна, вибір форми, розміру та комплектації накриття, Вам допоможуть наші представники у м. Чернігів. Ми працюємо по всій території України, маємо шоурум у м. Київ, а також надійних патнерів у таких містах, як Дніпро, Запоріжжя, Харків, Львів, Миколаїв, Суми, Житомир, Одеса, Хмельницький, Чернігів, Черкаси, Тернопіль, Умань, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Херсон, Маріуполь.

Євромаркет – виробник павільйонів для басейнів №1 в Україні розширює партнерську та дилерську мережу по Україні та у світі.