Автоматическое накрытие для бассейна, автоматический павильон для бассейна - ЕВРОМАРКЕТ

 

Моторизація накриття для басейну

ЕALUABRI пропонує своїм клієнтам встановлення системи автоматичного керування відкриванням та закриванням розсувного павільйону для басейну від французького бренду ROTOLINE. Ця система автоматичного накриття інтегрується індивідуально під ваш басейн з урахуванням усіх особливостей та вимог експлуатації.
  • - Моторизація зроблена у Франції;
  • - Безпечна напруга живлення 12V;
  • - Живлення від сонячної батареї.

Переваги моторизованого павільйону

Моторизований павільйон для басейну має більше зручностей при експлуатації, ніж в стандартній комплектації. Щоб прибрати накриття за межі майданчика, необхідно лише натиснути кнопку на радіо-брелоку. Дистанційне управління дозволяє відкрити або закрити павільйон з відстані до 20 метрів. Це особливо зручно, якщо ваше накриття має значні розміри.

Особливості автоматичного накриття

Система автоматичного керування відкриванням та закриванням павільйону виготовляється у Франції та має виняткову якість складання. Вона може бути встановлена на будь-який тип павільйонів нашого виробництва. Автономне живлення електромоторів забезпечується акумуляторами з напругою живлення – 12V, яке є абсолютно безпечним для людини. Заряджання акумуляторів здійснюється сонячними модулями. Ви використовуєте безкоштовну енергію сонця, дбаєте про навколишнє середовище та не залежите від централізованого живлення в електромережі. Крім перерахованих переваг на кожне автоматичне накриття для басейну , видається гарантія надійності. Також, у разі потреби, ви можете отримати його сервісне обслуговування. Проконсультуйтеся з нашим спеціалістом, який допоможе вам вибрати павільйон та моторизовану систему для нього.

ГАЛЕРЕЯ

Моторизація павільйону
Meriadeck від ALUABRI
Моторизація павільйону на
виставці Акватерм Київ
Моторизація павільйону на
каналі Це Глина ТБ
Павільйони та
профільні системи
Віртуальний тур
по виробництву ЕВРОМАРКЕТ