Купити павільйон для басейну Classic – ALUABRI

 


Павільйони для басейнів Classic

Придбайте павільйон Classic - простий і надійний вид накриття для басейну, що є аркою з постійним радіусом. Завдяки цьому він витримує суттєві навантаження від снігової маси. Однак не варто забувати, що якісний павільйон це не тільки конструкція, здатна не деформуватися під дією снігу, а й безпека Ваших дітей, преміальні матеріали, відсутність помітного кріплення у вигляді заклепок та шурупів, а також сервіс від надійного виробника.


- Каркас виготовляється з анодованого алюмінію та додатково захищений архітектурною порошковою фарбою;
- Конструкція міцна, легка, стійка до корозії, довговічна;
- Спеціальна фурнітура та надійні замки забезпечують не лише зручність експлуатації, а й безпеку дітей;
- Полікарбонат перекриття відбиває ультрафіолетове випромінювання, нівелюючи негативний вплив сонячного світла на тих, хто купається;
- Дозволяє встановлювати всередині павільйону опалювальне обладнання, що дозволить користуватися басейном у будь-яку пору року;
- Наявність павільйону дозволяє заощаджувати електроенергію, що витрачається на підігрів води, та витрати на хімічні засоби.

Недорогий павільйон для басейну

Купивши павільйон для басейну Classic у комплектації PLUS – ви отримаєте частково безрейковий павільйон Classic. Такий павільйон буде оснащений полікарбонатом Arla (Швеція) з гарантією 10 років, надійною та естетичною профільною системою із прихованими кріпленнями та безпечними ходовими рейками висотою всього 14 мм з однієї сторони. Доступна ціна забезпечується високотехнологічним обладнанням та двадцяти річним досвідом виробництва павільйонів для басейнів у нашій компанії.

Дешево і якісно

Павільйон Classic був першою нашою розробкою, зробленою у 1999 році. За минулі 23 роки конструкція довела свою надійність на сотнях різних об'єктів. Це найкращий та перевірений спосіб захистити воду в басейні від забруднень зовнішнього середовища – пилу, сміття та дощу, дрібних диких травин, а, отже, і здоров'я тих, хто купається. У конструкції продумана безпека Ваших дітей – відсутність помітного кріплення, у вигляді шурупів та інших метизів, міцна спеціальна фурнітура та надійні замки вбережуть дітей від випадкових травм та ігор у воді без вашого відома.

Характеристики павільйонів Classic
Ширина павільйона 4,0-6,0 м
Висота павільйона 1,5-1,9 м
Товщина монолітних полікарбонатних панелей 4 мм
Товщина стільникових полікарбонатних панелей 8 мм

ГАЛЕРЕЯ - павільйони для басейнів Київ, Дніпро, Одеса

Альтернатива Classic -
Abris плюс
Вибір павільйона для басейна.
Низькі павільйони.
Міряємо зусилля для
переміщення павільйона
Нашому павільйону для
басейна - 15 років