Круглі павільйони для басейнів Sphere – ALUABRI

 

Круглі павільйони для басейнів із полікарбонату Sphere

Купольні павільйони SPHERE призначені для накриття круглих басейнів, SPA ванн або купелів. Завдяки своїй чудовій формі, вони мають низку переваг перед іншими павільйонами.

Тимчасово знятий з виробництва

- Безрейкові зсувні сегменти відкриваються плавно та без значних зусиль;
- Надійна конструкція з алюмінієвих профілів та полікарбонатних панелей;
- Сполучні елементи та кріплення виготовлені з нержавіючої сталі;
- Гумові ущільнювачі забезпечують відмінну герметичність.

Переваги павільйонів для круглих басейнів

Купольна конструкція має високу механічну стійкість до тиску снігової маси на поверхню схилів – до 150 кг/м2. Круглий павільйон не створює відчуття громіздкості та масивності, органічно вписуючись у будь-який ландшафт внутрішнього двору чи зони відпочинку. Позитивною властивістю круглих павільйонів для басейнів є їхня низька парусність і висока вітростійкість, що важливо брати до уваги при зведенні укриття для круглих басейнів у степовій зоні.

Форма купола дозволяє акумулювати тепло від сонячного світла завдяки парниковому ефекту. Вода в накритому басейні швидше прогрівається не лише влітку, а й у період помірного тепла – навесні чи восени. Це дозволить Вам заощаджувати енергію, необхідну для підігріву води.

Круглий павільйон для басейнів SPHERE є конструкцією з міцних алюмінієвих профілів і монолітних або стільникових полікарбонатних панелей. Сегменти павільйону розсуваються по радіусу, зберігаючи огляд у всіх напрямках. Можливе встановлення додаткових вікон та отворів для зручності експлуатації та обслуговування басейну.

Ідеальне накриття для круглих басейнів

Павільйон SPHERE є найкращим накриттям для ванн SPA, купелів, японських ванн офуро та круглих басейнів. Він поєднує в собі архітектурну естетику та практичну зручність експлуатації.

Характеристики павільйонів SPHERE
Діаметр павільйону 3,0-5,0 м
Висота павільйону 2,0-3,0 м
Товщина монолітних панелей 4 мм
Товщина стільникових панелей 8 мм

ГАЛЕРЕЯ

Гід з вибору накриття.
Ексклюзивні павільйони.
Чому потрібно накриття
басейн павільйоном